KTO SME

Trochu histórie o našej firme

Sme špecializovaná firma zaoberajúca sa predajom a montážou komínových systémov vhodných pre rodinné domy, bytové domy, chaty, ale aj drevostavby, pasívne a nízko-energetické domy či priemyselné objekty. Medzi ďalšie naše služby patrí  stavba krbov, zákazková výroba a predaj  komínových striešok  a  komínových nástavcov .

SLUŽBY

Pri rekonštrukcii komína sprostredkujeme frézovanie a vložkovanie. Prípadne vykonáme demolácii starého komína, vrátane likvidácie odpadu a stavbu nového komína.

100% Kvalita

Vykonávame aj všetky kominárske práce ako čistenie komínov , povinné ročné kontroly komínov , vložkovanie komínov alebo dodatočné napojenie sopúchov a dvierok komínov .

NEW

Špecializujeme sa na dodatočné stavby komínov do existujúcich objektov, ale montujeme aj nové komíny na kľúč do novostavieb.

PRAX

V kominárskych službách nie sme začiatočníkmi! Naši kominári majú so službou vyše 20-ročnú prax.

Rozumná cena

Ceny služieb tvoríme vždy na úrovni rozumného kompromisu medzi dostupnosťou a kvalitou. Ponuku prepravy vám pripravíme na mieru.

Doplnky | Zabezpečenie

Ponúkneme Vám vhodné komínové príslušenstvo, ako sú komínové striešky , kotevné sady do krovu alebo sady pre statické zabezpečenie komína.